O sobie


Katarzyna Lorenc

10 Posty

321 Komentarze

Idea Bloga
Przystań w zminie

Refleksja nad zmieniającym się światem, zmianami, których doświadczamy oraz wpływie, jaki na nas wywierają. To miejsce na: przemyślenia nad istotą zmian, szukanie sposobów konstruktywnego radzenia sobie z nimi, praktykę z zakresu zarządzania zmianą, inspiracji do poszukiwania i realizacji pozytywnych zmian w swoim życiu. Zapraszam do wymiany doświadczeń i refleksji na temat zmian w życiu zawodowym i osobistym.
Kasia Lorenc

Aktualności ze strony
4 Business & People

Katarzyna Lorenc o wyzwaniach na rynku pracy -
Reorganizacja pracy, w tym obsługi klienta czy automatyzacja procesów, pozapłacowe świadczenia, dbałość o dobre relacje i rozwój swoich kompetencji. To kluczowe wskazania dla przedsiębiorców, którymi powinni kierować się w najbliższym czasie.


W Nowy Rok z nową pracą...? Trwa rekrutacja na stanowisko: Specjalista ds. biurowych - Na prośbę jednego z naszych kontrahentów: Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych (SEG), prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. biurowych.
Jest kilka zasad, które warto brać pod uwagę przeprowadzając zmiany w organizacji. Postaram się je omówić w kolejnych postach. Dziś zasada pierwsza: Zmiany powodują zmiany.
więcej

 4 Business & People


Google+
Nasz kanał YouTube